Poznaj działanie kart flotowych

by

Karty flotowe to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców, zarówno w dużych, jak i małych firmach. Stanowią one bowiem niezwykle prosty sposób na generowanie dodatkowych oszczędności przy zakupie paliwa do firmowych samochodów. Karty paliwowe umożliwiają dokonywanie bezgotówkowych zakupów w korzystnych cenach na takich stacjach, jak Shell, BP, ORLEN i Bliska. Jakie są inne atuty posiadania kart paliwowych w swojej firmie? Poznaj działanie kart flotowych!

Karty FLOTEX POLSKA – oszczędność na każdym litrze paliwa

Karty FLOTEX POLSKA to nie tylko wygoda w dokonywaniu transakcji bezgotówkowych na większości stacji paliwowych w Polsce, ale także możliwość generowania znaczących oszczędności przy zakupie każdego litra paliwa. Dodatkowo klienci FLOTEX POLSKA w swoim Panelu Klienta mogą korzystać z Mapy Cen umożliwiającej sprawdzenie aktualnych cen za paliwo na terenie całej Polski, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet kilkanaście groszy więcej na każdym litrze. Poznaj ofertę firmy FLOTEX POLSKA już teraz: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

Karty FLOTEX POLSKA – wygoda zarządzania

Każda karta flotowa FLOTEX POLSKA działa w systemie pre-paid, co pozwala na efektywną kontrolę budżetu przeznaczonego na paliwo do firmowych samochodów. Wszystkie zakupy dokonane za pomocą kart paliwowych zostają odnotowane w systemie FLOTEX POLSKA. Pod koniec miesiąca klient otrzymuje dwie faktury zbiorcze (paliwową i pozapaliwową), a także faktury rozliczające zaliczki. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia rozliczanie transakcji na koniec miesiąca i stanowi duże uproszczenie, zwłaszcza dla przedsiębiorców zajmujących się księgowością we własnym zakresie.

Wszystkie faktury są dostępne w formie elektronicznej po zalogowaniu się na swoje konto. Ze względu na zmiany w zakresie rozliczania podatku VAT, w Panelu Klienta generowany jest również numer prefix do rozliczania płatności metodą split payment. Dzięki temu dużo łatwiej można uporządkować formalności związane z księgowością firmy. Dokumenty są archiwizowane w wersji elektronicznej przez okres 5 lat i można je szybko wyszukać za pomocą systemu filtrów według ustalonych kryteriów.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.