Specjalne odkurzacze dla alergików

by

Sprzątanie mieszkania jest powszechnym domowym obowiązkiem, dla niektórych jednak może stać się sporym problemem. Osoby cierpiące na alergię na kurz z pewnością mają spore problemy podczas sprzątania powierzchni dywanów czy posadzki. Z pomocą mają przyjść specjalne odkurzacze, które skutecznie niwelują uboczne efekty rutynowego czyszczenia. Sprawdźmy jak prezentują się takie urządzenia w praktyce.

Zasada działania odkurzacza

Każde urządzenie prezentowane przez firmę Numatic ma jeden wspólny element. Jest nim przeciwalergiczny filtr, którego zadaniem jest skuteczne wyłapywanie najdrobniejszych cząstek kurzu. Powoduje to dokładne oczyszczenie powierzchni dywanów, jak i gładkich elementów paneli czy płytek podłogi. Każdy tego typu odkurzacz dla alergików posiada również odpowiedni zestaw filtrujący który jest już bardziej powszechny w standardowych odkurzaczach. Ma on za zadanie wyłapanie większych cząstek brudu, które mogłyby zakłócać pracę przeciwalergicznego filtra. Czyszczenie takim odkurzaczem powoduje całkowite usunięcie cząstek kurzu, roztoczy oraz brudu z powierzchni, dzięki czemu w znacznie ograniczonym stopniu będą one wpływać na reakcję alergiczne domowników – poznaj ofertę firmy wdomu24.pl na: https://wdomu24.pl/40-odkurzacze-dla-alergikow

Dodatkowe zalety produktu

Odkurzacz dla alergików jest stosunkowo lekki i poręczny, nie będzie więc wymagać dużego wysiłku podczas czyszczenia. Urządzenia zaopatrzone są również w szereg dodatków pozwalających między innymi na usunięcie przykrego zapachu czy szczotkę oczyszczającą dywany z elementów sierści czworonożnego pupila oraz włosów. Można również wykorzystać produkty dostosowane do konkretnych powierzchni, takie jak odkurzacze do materacy oraz urządzenia z funkcją mopowania do dokładnego czyszczenia każdego kąta pomieszczenia. Dużym atutem tych urządzeń jest również dość niska cena, pozwalająca klientom na nabycie dobrej jakości sprzętu i rozwiązania problemów z brudem w mieszkaniu. W zależności od intensywności sprzątania, całkowitej powierzchni pomieszczenia oraz wymagań klienta na stronie wdomu24.pl można dobrać odkurzacze o odpowiedniej mocy i wydajności, które znacznie ułatwią czyszczenie powierzchni. Na każdy produkt wydawana jest dwuletnia gwarancja, w razie awarii można więc będzie zmienić produkt na nowy.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.