Gdzie zakupić materiały odblaskowe do naszywania

by

Materiały odblaskowe to ważny element odzieży roboczej zarówno pracowników służb mundurowych, medycznych, straży pożarnej i prywatnych użytkowników dróg. Dzięki elementom fluorescencyjnym piesi i rowerzyści są widoczni już ze znacznej odległości, i to w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak zmrok, mgła czy opady deszczu. Odzież z elementami odblaskowymi to bardzo ważne środki ochrony osobistej, zapewniające bezpieczeństwo na drogach i w miejscach pracy.

Materiały odblaskowe do naszywania – czym się charakteryzują

Akcesoria odblaskowe do naszywania to istotne elementy odzieży roboczej i przeciwdeszczowej, poprzez spełnianie roli ostrzegawczej i ochronnej. Umieszczenie ich na kurtkach, kamizelkach, czapkach czy rękawiczkach zapewnia doskonałą widoczność, dzięki znakomitemu odbijaniu światła przez te elementy. Tego typu produkty mogą występować w różnych kolorach, rozmiarach i wariantach, takich ja taśmy odblaskowe, wypustki, tzw. piping czy webbing, będący rodzajem taśmy wykonanej z transferu matowego lub odblaskowego.

Jakie mają zastosowanie

Materiały odblaskowe do naszywania mają wszechstronne i różnorodne zastosowanie. Korzystają z nich pracownicy zakładów produkcyjnych i przemysłowych, magazynierzy, budowlańcy, policja, wojsko, straż graniczna i celna, a także pracownicy drogowi, sportowcy i branża medyczna. Odzież z taśmami odblaskowymi to częsty widok na naszych ulicach, ponieważ korzystają z nich także użytkownicy indywidualni. Dzieci zmierzające poboczem drogi do szkoły, rowerzyści, motocykliści czy osoby uprawiające różne rodzaje aktywności sportowej, takiej jak jogging, nordic walking lub trekking często mają na sobie kamizelki, kurtki czy czapki z elementami odblaskowymi.

Taśma odblaskowa do naszywania – najlepsza tylko od producenta

Szwalnie zajmujące się szyciem odzieży roboczej i ostrzegawczej powinny się zaopatrzyć w najwyżej jakości taśmy od cenionego i godnego zaufania producenta. Bardzo dobrym wyborem jest firma LOXY (http://loxy.pl/), ponieważ oferuje materiały odblaskowe, które spełniają normy europejskie w zakresie odblaskowości, co świadczy o najwyższych standardach jakości. Taśma odblaskowa do naszywania posiada szerokość produkcyjną 1070 mm, ale na życzenie klienta może być wykonana w innych, nieszablonowych rozmiarach. Oferowane materiały odblaskowe przeznaczone są do różnych zadań. Marka LOXY posiada w swoim asortymencie taśmy zarówno do produkcji kurtek, kamizelek, toreb i plecaków, jak i bardziej wymagającej odzieży roboczej, którą można czyścić chemicznie i prać w warunkach przemysłowych.

Wysoka jakość i niska cena to atuty, dla których warto z takiej oferty skorzystać.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.