MiniTool Data Recovery 10

by

Zdarzyło Ci się kiedyś przypadkowo usunąć cenne dane? A może utraciłeś je na skutek awarii komputera? Jeśli tak, to nic w tym dziwnego. Podobne kłopoty codziennie przytrafiają się tysiącom ludzi, na całym świecie. By skutecznie zabezpieczyć swoje dane, jak również dane firmowe przed utratą warto zaopatrzyć się w  MiniTool Data Recovery 10.

MiniTool Data Recovery 10 – zastosowanie

Dzięki temu oprogramowaniu szybko i skutecznie odzyskasz dane z różnych nośników, takich jak np. laptop, dysk HDD, SSD, lub karty pamięci. Jest to możliwe niezależnie od tego co stało się przyczyną utraty. Mogła to być na przykład awaria systemu, przypadkowe skasowanie informacji, atak wirusa lub awaria dysku. MiniTool Data Recovery 10 to niezawodne narzędzie, które w kilka minut pomoże Ci się uprać z problemem. Program ten działa w systemie Windows, Mac oraz na urządzeniach serwerowych.

Oprogramowanie to jest proste i intuicyjne w obsłudze i korzystać z niego może każdy użytkownik komputera. Odznacza się czytelnym interfejsem i jest przyjazne dla użytkownika. Utracone dane możesz odzyskać w trzech prostych krokach. Wystarczy, że wybierzesz folder lub urządzenie do skanowania, wskażesz pliki, które mają być odzyskane (możesz je podejrzeć), a następnie uruchomisz proces odzyskiwania.

MiniTool Data Recovery 10 okaże się niezastąpiony gdy:

  • Twój dysk stanie się z jakiegoś powodu niedostępny, lub zostanie sformatowany.
  • Dane znikną z dysku CD lub DVD.
  • Przypadkowo usuniesz pliki z karty SD, a nie masz ich kopii.
  • Niechcący usuniesz dysk lub partycję np. podczas reinstalacji Windowsa.
  • Zawiesi się system operacyjny Twojego komputera.
  • Utracisz cenne dane firmowe z Windows Server.

We wszystkich tych sytuacjach MiniTool Data Recovery 10 pomoże Ci w zaledwie chwilę odzyskać utracone pliki.

Gdzie nabyć MiniTool Data Recovery 10

Oprogramowanie to jest dostępne w języku angielskim na platformy Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32/64-bit. Wersja przeznaczona dla  biznesu obsługuje także Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008, 2003.  

MiniTool Data Recovery 10 można nabyć na kilku wersjach licencji: Personal, Personal Ultimate, Business Satndard, Business Deluxe, Enterprise, lub Technician. Wystarczy, że odwiedzisz stronę https://www.vebo.pl/minitool-data-recovery. Znajdziesz tam szczegółowy opis funkcji, oraz informacje dotyczące warunków zakupu. Za pośrednictwem sklepu możesz nabyć ten praktyczny program w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i odzyskaj dane z MiniTool Data Recovery 10 już dziś!

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.