Trendy ślubne 2020 prosto z pokazów mody

by

Już za kilka miesięcy rozpocznie się burzliwy okres dla projektantów sukien ślubnych. To właśnie wiosną i latem organizowanych jest najwięcej uroczystości weselnych, na których każdy chce prezentować się jak najlepiej. Warto zatem pomyśleć o swoim stroju już teraz. Jakie suknie ślubne można więc będzie uznać za najmodniejsze w przyszłym roku, a które trendy weselne odchodzą już do lamusa?

Każda znawczyni mody prawdopodobnie wie, że w tym roku odbyło się bardzo ważne wydarzenie związane z branżą odzieżową – Bridal Fashion Week. Przez cały tydzień w Londynie najsłynniejsi projektanci i najsławniejsze marki prezentowały swoje nowe kolekcje i tym samym podpowiadały, co takiego będzie uznawane za stylowe w najbliższym czasie. Na wybiegach pokazywano również suknie ślubne. Goście targów mogli dostrzec, że w tym roku projektanci postanowili powrócić do tradycyjnych rozwiązań, łącząc je jednak z nowocześniejszymi detalami. Powstał z tego niezwykle urodziwy miks. Romantyczne kreacje sięgające samej ziemi czarują wpiętymi w nie dżetami i cekinami, a krótkie i minimalistyczne suknie zachwycają wysoką jakością wykonania. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Czasami bowiem sam styl nie jest aż tak ważny, jak dobre wykonanie i gatunkowość.

Klasyka zawsze jest jednak w cenie, więc jeśli jakiejś pannie młodej nie spodobają się te nowoczesne i często dość awangardowe propozycje projektantów, zawsze może ona stworzyć dla ciebie coś zupełnie prostego i standardowego. Biała i długa kreacja, sięgająca samej ziemi, na pewno będzie dobrym wyborem. Każda kobieta zaprezentuje się w niej elegancko i z klasą.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.