Problemy z kredytami we frankach szwajcarskich

by

Problemów z umowami kredytowymi mamy wiele. Niestety, ale wiele osób nie przewidziało, że nagle rata kredytu może wzrosnąć wraz ze wzrostem kursu franka szwajcarskiego. W pewnym momencie frank kosztował dwa złote, a dzisiaj kosztuje przeszło cztery złote. Te osoby, które mają kredyt we frankach kancelaria i czują się oszukane mogą walczyć o swoje prawa. Żyjemy w UE, dlatego można próbować unieważnić taką umowę. Jest to jak najbardziej możliwe aczkolwiek trzeba się liczyć z tym, że batalia będzie długa i ciężka.

Jak sobie pomóc w walce z bankami

Zaczynamy od tego, że kontaktujemy się z kancelarią, która się tym zajmuje, a oni bardzo chętnie odpowiedzą nam na wszystkie nasze pytania. Mamy jakieś konkretne pytania i obywa odnośnie tego jak ma wyglądać unieważnienie umowy? Specjaliści od prawa są od tego, aby nam pomóc, dlatego nie ma, co czekać. Rozmowa do niczego nas nie zobowiązuje, dlatego trzeba ją już dzisiaj przeprowadzić.

Reprezentowanie klienta przed sądem

Jeśli sprawa nadaje się do tego, aby można było walczyć w sądzie to kancelaria frankowa jest w stanie nam pomóc. Znają się na tym bardzo dobrze, ponieważ na raz prowadzą nawet setki spraw. Ich klienci zyskali już miliony złotych i byłoby dobrze do nich już dzisiaj dołączyć. Przekonamy się, że są to najlepszy pomysł ze wszystkich, które chcemy zrealizować. Już dzisiaj kancelaria nam pomoże analizując dokładnie wszystkie zapisy naszej umowy, jaką podpisaliśmy lata temu ze swoim bankiem. Taka pomoc jest dla nas najkorzystniejsza.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.