Polecana restauracja w Gdańsku

by

Po dniu pełnym wrażeń w trakcie zwiedzania Gdańska warto wybrać się do dobrej restauracji, aby podreperować swoje siły pysznym jedzeniem. Restauracja Harmonia Gdańsk mieści się w pobliżu popularnych miejsc turystycznych, co pozwala skorzystać ze smakowitego menu, bez nadmiernego oddalania się od obranej trasy zwiedzania. Można tu skutecznie odetchnąć od miejskiego zgiełku, zrelaksować się we wnętrzach urządzonych z niezwykłym smakiem, a przede wszystkim delektować się starannie przygotowanym menu.

Gdzie znajduje się Restauracja Harmonia w Gdańsku?

Restauracja Harmonia Gdańsk mieści się w Domu Muzyka, blisko Starego Miasta, od którego dzieli je dosłownie kilkunastominutowy spacer. Zabytkowy budynek, w którym została zlokalizowana, może pochwalić się historią sięgającą XIX wieku, a współcześnie należy do Akademii Muzycznej w Gdańsku. Mieści się tutaj również klimatycznie urządzony hotel, z którego chętnie korzystają osoby pragnące odwiedzić Gdańsk czy całe Trójmiasto. Urządzone ze smakiem wnętrza Restauracji Harmonia łączą w sobie współczesną wygodę ze starannie zachowanymi elementami tradycyjnej architektury XIX-wiecznej, pozwalając choć na chwilę przenieść się w czasie.

Kuchnia Restauracji Harmonia Gdańsk

Prawdziwym atutem Restauracji Harmonia Gdańsk jest kuchnia specjalizująca się w potrawach tradycyjnie polskich, ale również włoskich i francuskich. Dzięki starannie dobranym, wyłącznie świeżym składnikom, każdy odwiedzający to miejsce może znaleźć swoje ulubione smaki, podane w wykwintny sposób. Pracujący w Restauracji Harmonia Gdańsk kucharze traktują bowiem swój zawód jako prawdziwą pasję, wkładając całe serce nie tylko w przygotowanie potraw, ale również ich eleganckie serwowanie. Starają się, aby wykreowane przez nich posiłki stanowiły prawdziwą ucztę dla wszystkich zmysłów naszych gości.

Catering i organizacja przyjęć

Restauracja Harmonia w Gdańsku to nie tylko możliwość zjedzenia na miejscu przepysznych potraw, ale również przygotowywany na zamówienie catering czy organizacja przyjęć weselnych, bankietów firmowych, komunii i wszelkiego rodzaju innych uroczystości. Do dyspozycji gości Restauracji Harmonia w Gdańsku może bowiem zostać oddana sala mieszcząca 80 osób, a w sezonie letnim dodatkowo działa zaciszny ogródek, w którym można obsłużyć 30 gości. Każda oferta cateringu czy organizacji przyjęcia jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich potrzeb naszych gości. Serdecznie zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług i spędzenia czasu w tym wyjątkowym miejscu!

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.