Pielęgnacja ciała z marką Neutrogena

by

Skóra to nasza naturalna bariera ochronna, dlatego warto każdego dnia dbać o jej kondycję. Odpowiednia pielęgnacja ciała to podstawa… Od czego powinniśmy zacząć? Oto kilka porad przydatnych dla każdego z nas: https://www.neutrogena.com.pl/bad-piekna/pielegnacja-ciala/

Zdrowa oraz czysta skóra każdego dnia!

Pierwszy krok w naszej codziennej pielęgnacji, to mycie ciała. Codzienny prysznic lub kąpiel pozwala nam pozbyć się zanieczyszczeń, które osadzają się na naszej skórze. Zmywamy z siebie pot, martwy naskórek i różnego rodzaju bakterie. Do mycia powinniśmy używać delikatnych kosmetyków, które nie przesuszą nadmiernie naszej skóry i nie zniszczą naszego naturalnego płaszcza lipidowego.

Warto też zadbać o regularne złuszczanie. Peelingi powinniśmy stosować regularnie, jednak nie częściej niż dwa razy w tygodniu. Dlaczego powinniśmy ich używać? Dzięki nim pozbędziemy się martwych komórek naskórka i zanieczyszczeń, których nie usunął nasz żel pod prysznic.

Dokładnie oczyszczona skóra znacznie lepiej wchłania kosmetyki nawilżające, takie jak balsamy czy masła do ciała.

Nawilżanie i regeneracja

Codzienna pielęgnacja ciała nie może obyć się bez produktów, które nawilżą i odżywią naszą skórę. Tutaj mamy szeroką gamę kosmetyków, do wyboru, mleczka, balsamy, masła do ciała. Wybór produktu powinien być podyktowany naszymi preferencjami oraz indywidualnymi potrzebami naszej skóry…

Zdarza się, że nasze ciało potrzebuje intensywniejszej pielęgnacji niż zazwyczaj. Wtedy sięgamy po kosmetyki regenerujące. Po ten rodzaj preparatów warto sięgać w szczególności zimą. To czas, kiedy nasza skóra jest szczególnie narażona na zaczerwienienia i podrażnienia. Kosmetyki regenerujące działają błyskawicznie. Poprawę możemy zauważyć już po pierwszej aplikacji!

Postaw na markę z tradycjami!

Kosmetyki marki Neutrogena cieszą się zaufaniem konsumentów w wielu krajach na świecie. Do dyspozycji mamy wiele zróżnicowanych produktów, do każdego typu skóry. Dzięki temu każdy z nas może bez problemu znaleźć swój ulubiony kosmetyk pielęgnacyjny.

Produkty marki Neutrogena doceniają klienci w ponad 70 krajach na całym świecie. Wszystkie kosmetyki powstają we współpracy z dermatologami, dzięki temu są bezpieczne, a przy tym efektywne. Dzięki specjalnym formułom mogą ich używać nawet osoby z bardzo wrażliwą skórą.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.