Ogniwa trakcyjne PzB

by

Kwasowe ogniwa trakcyjne to innowacyjne rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, trwałością oraz niezawodnością w eksploatacji. Są one zbudowane z dodatniej płyty pancernej oraz płyty ujemnej pastowanej. Rdzenie płyty dodatniej oraz kratka płyty ujemnej uzyskiwane są metodami odlewniczymi ze stopu ołowiu, co pozwala na uzyskania wytrzymałych elementów oraz znaczne spowolnienie reakcji rozkładu tlenku wodoru w trakcie trwania pracy ogniwa. Rdzenie te umieszczane są w osłonkach rurkowych wykonanych z materiału o wysokiej przewodności elektrycznej, które następnie wypełniane są odpowiednio przygotowaną mieszanką aktywną. Z kolei na kratkę płyty ujemnej nanoszona jest masa czynna przy zastosowaniu technologii pastowania. W dalszym toku produkcji ma miejsce rozłączenie płyt za pomocą separatorów. Tak przygotowane zestawy płyt umieszcza się w szczelnych i trwałych naczyniach z polipropelynu, co zabezpiecza elektrolit przed wydostaniem się z ogniwa.

Bater.pl – sprawdzony dostawca ogniw trakcyjnych


Firma Bater.pl jest wiodącym producentem ogniw trakcyjnych typu PzB. Posiada ona w swojej ofercie szeroką gamę tego typu produktów – kilkadziesiąt rodzajów, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, wydajnością, sprawnością działania oraz niezwykle długim czasem eksploatacji. Wynika to z wykorzystywania przez firmę najnowocześniejszych technologii, wysokiej jakości komponentów wykorzystywanych do produkcji ogniw oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. W efekcie otrzymywane są ogniwa trakcyjne, które wyróżniają się niskim poziomem samorozładowania oraz wydłużonym czasem pracy. Przy tym ogniwa trakcyjne od marki Bater są w pełni bezpieczne w użyciu oraz zapewniają lepszą cykliczność pracy niż inne produkty na rynku – sprawdź nasze produkty na: https://www.bater.pl/product/ogniwa-trakcyjne-typu-pzb/

Zastosowanie – gdzie są wykorzystywane ogniwa trakcyjne typu PzB?
Kwasowe ogniwa trakcyjne typu PzB wykorzystywane są w szerokim zakresie do wykonywania różnego rodzaju prac przy zastosowaniu pojazdów elektrycznych, takich jak wózki widłowe, wózki platformowe, maszyny sprzątające czy wózki o napędach hybrydowych. Tego typu urządzenia wykorzystywane są głównie w transporcie wewnętrznych na halach produkcyjnych, halach magazynowych, wielkopowierzchniowych sklepach czy w centrach logistycznych. Ogniwa trakcyjne z szeregu PzB z powodzeniem mogą być wykorzystywane do każdego rodzaju zadań w zakresie prac lekkich oraz prac ciężkich w cyklach jednozmianowych i wielozmianowych.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.