Miłość rozkwitnie po raz 8, czyli nowy sezon programu Rolnik Szuka Żony

by

To już 8 edycja miłosnych zmagań na sielskich terenach polskich wsi. Uczestnikami jak zawsze są zapaleni rolnicy oraz rolniczki, którzy do tej pory, skupieni przez całe życie na uprawie roli, hodowli zwierząt oraz zbieraniu plonów, nie znaleźli jeszcze miłości swojego życia. Właśnie dlatego postanowili wziąć sprawy w swoje rolnicze rękawice i zawalczyć o miłość w popularnym programie Rolnik Szuka Żony, a finalnie znaleźć kogoś z kim będą mogli dzielić nie tylko pasję do pracy na wsi, ale przede wszystkim wspólnie iść przez życie. Program poprowadzi oczywiście niezastąpiona Marta Manowska.  

Zerowy odcinek już za nami!

W Niedzielę Wielkanocną 4 kwietnia wyemitowany został pilotażowy odcinek, w którym w tzw. wizytówkach widzowie mogli bliżej poznać 8 nowych uczestników. Tradycyjnie, opowiedzieli oni kim są, gdzie mieszkają, czym dokładnie się zajmują, jakie mają pasje oraz przede wszystkim jakich partnerek/partnerów szukają. Celem tych krótkich filmików jest oczywiście zachęcenie oglądających do napisania listów do wybranych rolników i rolniczek. Jest to bardzo ważne, bowiem od ich ilości zależy, czy dostaną się oni do zasadniczego programu. W następnym etapie wybrani rolnicy oraz rolniczki zaproszą do swoich domów autorki oraz autorów listów, którzy najbardziej ich urzekli, żeby w ostateczności wybrać tą jedyną, bądź tego jedynego. Jednak to nie wszystko! Uczestników czeka również zapoznanie rodziców swojej wybranki bądź wybranka oraz wspólna, romantyczna podróż. 

To już tradycja – Na jesień Rolnik Szuka Żony zasadniczy sezon

Już od 7 lat na ekranach naszych telewizorów możemy oglądać miłosne perypetie uczestników Rolnik Szuka Żony. Widzowie kibicując swoim faworytom w szukaniu miłości mogą podziwiać również piękne, wiejskie krajobrazy, a także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o pracy na roli, która bezsprzecznie nie należy do najłatwiejszych. A ta edycja na pewno to umożliwi! Uczestnicy są w różnym wieku są niezwykle ciekawi, a każdy z nich z ogromnym uczuciem i oddaniem podchodzi do swojej pracy. Zajmują się oni zarówno uprawą warzyw, owoców, zbóż jak i hodowlą bydła czy drobiu. O czym możecie przekonać się na własne oczy, oglądając nową edycję programu na antenie telewizji TVP1 już niedługo. Trzymamy mocno kciuki za nowych uczestników i życzymy powodzenia!

foto:https://www.facebook.com/rolnikszukazony/

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.