Jakie urządzenie do czyszczenia powierzchni wybrać

by

Zamiatanie, odkurzanie i mycie podłóg zwykle zabiera mnóstwo czasu i energii. Zazwyczaj są to niezbyt lubiane zajęcia, ale niestety konieczne. Chcąc utrzymać w domu ład i porządek należy je wykonywać systematycznie. Najważniejsze to mieć dobre narzędzia sprzątające, dzięki którym posprzątamy sprawnie i w efektywny sposób. Jakie urządzenie do czyszczenia powierzchni wybrać aby uporać się ze sprzątaniem w jak najkrótszym czasie i żeby dało spektakularne wyniki? Zapoznaj się z poniższym artykułem i poznaj nowoczesny Hizero bionic mop.

Dlaczego tradycyjne sprzątanie nie przynosi zadowalających rezultatów

Zamiatanie tradycyjną zmiotką powoduje, że w powietrze wzbijają się drobinki kurzu i pyłu, które niestety osiadają ponownie. Podczas mycia tradycyjnym mopem osiadły na nowo kurz rozmazuje się i powstają nieestetyczne smugi i plamy. Pamiętamy, że większość podłóg, np. drewniane nie lubi nadmiaru wody i detergentów, ponieważ pod ich wpływem niszczeją i ulegają uszkodzeniom. Już lepszym wyborem jest odkurzacz pionowy z funkcją mycia, ponieważ odkurza i myje podłogi jednocześnie. Jednak najlepszą pomocą podczas wykonywania porządków domowych jest mop bioniczny Hizero.

Dlaczego warto go wybrać

Ten mop bezprzewodowy jest prawdziwą rewolucją na rynku urządzeń sprzątających. Nie dość, że zamiata to jeszcze myje, wyciera do sucha i na dodatek sam się czyści. Mop wysprząta każdy rodzaj podłogi i usunie z niej rozlane soki, kawę, tłuste sosy i zupy, okruchy, a nawet sierść zwierząt i zaschnięte plamy. To urządzenie bardzo wydajne, które do umycia dużej powierzchni, bo ponad 1000 m2 potrzebuje zaledwie 1 litra wody. Mop Hizero to nowoczesny produkt o bardzo wielu zaletach, który został wyposażony w szereg udogodnień.

Jakie zalety ma mop automatyczny Hizero

To urządzenie nowej generacji, które posiada mnóstwo zalet. Jest wyposażony w samoładujacą stację, dzięki której jest od razu jest gotowy do następnego sprzątania, polymer czyszczący, bezpieczny dla każdego rodzaju powierzchni, posiada inteligentny monitoring, system zabezpieczający baterie przed przegrzaniem, spięciem i rozładowaniem. Ponadto separuje zabrudzenia suche od brudnej wody, a dzięki diodzie LED informuje o konieczności wymiany lub dolania wody.
Hizero bionic mop pracuje cicho i wydajnie, posiada nowoczesną, ergonomiczną konstrukcję i wbudowane kółka, dzięki którym jest mobilny i może dotrzeć nawet w najbardziej trudno dostępne miejsca, np. rogi czy powierzchnie pod meblami. To urządzenie, które jest łatwe w obsłudze i rewelacyjne w działaniu. Dzięki niemu zyskasz więcej czasu dla siebie i rodziny.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.