Europejska akcja serwisowa BMW

by

W branży motoryzacyjnej jednym z ważniejszych zagadnień są kwestie bezpieczeństwa i odpowiedzialności. Tutaj latami buduje się zaufanie klienta do konkretnej marki. Jest to bardzo odpowiedzialne i delikatne zadanie – wie o tym każdy, kto pracuje bądź kiedykolwiek pracował w tej branży. Modelowym przykładem wzięcia odpowiedzialności producenta samochodów za bezpieczeństwo własnych klientów jest akcja serwisowa BMW, rozszerzona także na Europę.

Zaczęło się w Korei Południowej.

W połowie ubiegłego roku doszło tam do dwudziestu siedmiu pożarów samochodów spowodowanych awarią układu recyrkulacji spalin (EGR). Te zdarzenia spowodowały zdecydowana reakcję firmy. Do serwisu w celach diagnostycznych ściągnięto ponad sto sześć tysięcy samochodów. Co ważne, awarie miały miejsce w samochodach z zamontowanymi silnikami Diesla. Firma przeprosiła swoich klientów za zaistniałą sytuację. Warto nadmienić, iż prawidłową reakcją właścicieli marki BMW została doceniona. Zarówno przez liczne media, jak i przez użytkowników tych samochodów, dali temu wyraz w licznych komentarzach zamieszczanych w mediach społecznościowych – zobacz: https://motoryzacja.wnp.pl/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html

Akcja serwisowa BMW rozszerza się na Europę.

Producent samochodów BMW mając na uwadze najwyższe standardy bezpieczeństwa klienta postanowił rozszerzyć swoją akcję serwisową także na Europę. Koncern motoryzacyjny wezwie do swoich serwisów 324 tysiące samochodów. W tym około 19 tysięcy w samej Polsce. Akcja i ewentualna wymiana wadliwych elementów, mogących w przyszłości doprowadzić do samozapłonu jest zupełnie bezpłatna. Nawet jeśli dany samochód nie jest już objęty gwarancją. To bardzo ważna informacja dla wszystkich kierowców. Niczego nie ryzykując można sprawdzić czy nasz samochód jest bezpieczny. Także wśród europejskich kierowców akcja cieszy się dużym rozgłosem. Podobnie jak w Europie klienci wyrażają duże zadowolenie. Akcja serwisowa BMW, to bardzo ważne wydarzenie na rynku motoryzacyjnym. Wszystkie punkty, w których można dokonać diagnozy, przeżywają prawdziwe oblężenie. Zainteresowanie jest bardzo duże.

Czy faktycznie jest tak niebezpiecznie?

Żadnego ryzyka nie można bagatelizować. Nawet jeśli prawdopodobieństwo potencjalnego samozapłonu spowodowanego awarią układu recyrkulacji spalin (EGR) jest bardzo niskie, to zawsze warto stawiać na kwestie bezpieczeństwa. Tutaj producent samochodów BMW stanął na wysokości zadania. Profesjonalna i kompleksowa obsługa właścicieli zagrożonych samochodów pokazuje, że tej marce zależy na zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa na drogach.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.