Dokumentacja osobowa w formie cyfrowej

by

Od 2019 roku w Polsce obowiązuje przepis, który wymusza do tego, aby akta osobowe były w formie cyfrowej. Nie jest to wcale taki łatwy proces, dlatego wykonanie digitalizacji akt osobowych powinno być zlecona komuś, kto ma ogromne doświadczenie oraz wiedzę. 

Co oferuje firma, która się tym zajmuje

  • przeprowadza digitalizację teczek papierowych osobowych wszystkich pracowników,
  • zajmuje się umieszczaniem elektronicznych akt osobowych w systemie kadrowo-płacowym.

Taka pomoc oznacza, że będzie można zrobić to wszystko w sposób profesjonalny i zgodny z prawem. Warto polegać na kimś, kto wiele razy już podobne prace wykonywał, bo wtedy nie będzie w nich żadnego błędu. Tego nie chcemy, bo możemy później mieć poważne kary, a jeśli tylko jest to możliwe to trzeba ich unikać. 

Korzyści z cyfryzacji dokumentów pracowniczych

Na pewno na pierwszym miejscu jest bezpieczeństwo wszystkich dokumentów.  Istotne jest również to, że wszystkie akta pracowników znajdują się w jednym miejscu, dlatego dotarcie do nich nie zajmuje wiele czasu.  Korzystając z cyfrowych dokumentów można wyszukiwać dokładnie to wszystko, co jest nam potrzebne. Można także w bardzo łatwy i szybki sposób udostępniać dokumentację kadrową.  Całe archiwum z dokumentami będzie teraz w formie cyfrowej. Dotyczy to nie tylko bieżących dokumentów, ale również wszystkich, które istnieją.  Trzeba ułatwiać sobie zadania tym bardziej, że można to zrobić w łatwy sposób. Potrzebna nam jest firma, która się tym zajmuje. Oni wszystko przygotują. Pracy jest przed nimi bardzo dużo. Im więcej zatrudnionych jest pracowników tym więcej dokumentów muszą wprowadzać do systemu, dlatego trzeba się do nich zgłosić już dzisiaj. Szybko przekonamy się, że oni ze wszystkim sobie poradzą, a my na tym na pewno bardzo dużo zyskamy. Firma określi się z cenami za to zadanie i wtedy będziemy wiedzieli jak cała sytuacja wygląda. Najlepiej się z nimi w tej sprawie już dzisiaj skontaktować, a odpowiedzą nam na wszystkie pytania, jakie do nich mamy.  Od tego właśnie są. 

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.