Dlaczego powinieneś być posiadaczem maty masującej

by

Bóle mięśni pleców – wynikające z przeciążeń, naderwań, stanów chorobowych lub urazów mechanicznych – skutecznie potrafią utrudnić codzienne funkcjonowanie. Z tego też powodu, wiele osób „ratuje” się proszkami przeciwbólowymi lub uczęszczaniem na masaże rehabilitacje, zalecone przez lekarza specjalistę.

Popularne formy masaży

Na ogół można rozróżnić kilka form masażu, z czego w typowych dolegliwościach bólowych najczęściej stosowane są dwie: masaż rehabilitacyjny, oraz relaksacyjny. Obydwa typy zabiegów różnią się od siebie techniką ich wykonywania.

Tego typu masaże wykonywane są przez doświadczonych fizjoterapeutów lub dyplomowanych masażystów i nie powinny być prowadzone na własną rękę. Jednak w momencie schorzeń niewymagających szczególnych technik, po konsultacji z lekarzem specjalistą można część zabiegów odbywać na specjalnie przystosowanych fotelach masujących lub nowoczesnych matach masujących.

Mata masująca

Na rynku ze sprzętem rehabilitacyjnym znajdziemy wiele rodzajów mat masujących, których używanie w określonych sytuacjach przynosi ulgę i wyzwala od niekomfortowych napięć mięśniowych. Jednak nie każdy tego typu produkt spełni wszystkie nasze oczekiwania – niektóre maty mają zbyt mało funkcji, a co za tym idzie, ich stosowanie wiąże się z pewnymi ograniczeniami.

Quattromed V BT to mata masująca naśladująca funkcje fotela masującego. Jej funkcjonalność obejmuje osiem programów wdrożonych automatycznie, sześć starannie wybranych technik masowania, trzy stopnie częstotliwości wibrowania oraz cztery pola wyboru, na których można przeprowadzić profesjonalny masaż. Ponadto, mechanizm maty ma zdolność dopasowania się do wzrostu użytkownika. Produkt posiada dodatkową nakładkę na plecy łagodzącą siłę masażu oraz możliwość odpięcia poduszki do siedzenia i użycie jej do oddzielnych funkcji.

Każdy element maty wykonany jest z materiałów najwyższej jakości. Mechanizm zaopatrzony jest w nefrytowe głowice masujące, odporne na zwiększoną siłę nacisku. Sterowanie funkcjami produktu odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Mata masująca oprócz opisanych funkcji ma zdolność dopasowania się do kształtu ciała użytkownika za pomocą wdrożonej technologii 3D. Zasada działania polega nie tylko na przesuwaniu się rolek masujących w dwóch płaszczyznach, czyli góra-dół, ale także „do przodu i do tyłu”. Dzięki tej technice znacznie poprawia się ukrwienie skóry, natomiast funkcja ostukania partii ciała na wysokości kręgosłupa piersiowego, ułatwia wydalenie zalegającej w płucach i oskrzelach wydzieliny.

Produkt marki Casada zachował wszystkie funkcje stosowane w innego rodzaju matach masujących, między innymi stosowane jest tutaj promieniowanie podczerwone, wykorzystywane w technice masażu Shiatsu.

Opinie na temat produktu

Dzięki nowoczesnej technologii, zastosowanej podczas projektowania i wykonania maty masującej, produkt zdobył wiele pozytywnych opinii wśród nabywców. Znakomicie sprawdza się zarówno w placówkach rehabilitacyjnych przy masażach leczniczych, jak i w domowym zaciszu, działając łagodząco na napięcia mięśniowe, likwidując stres, poprawiając samopoczucie oraz pozytywnie wpływając na umysł. Produkt jest do nabycia na naszym portalu sprzedażowym https://casada.pl/produkt/quattromed-v-bt/.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.