Dla kogo przeznaczony jest kurs Power Point

by

Power Point to bardzo pomocne narzędzie, które używane jest na co dzień w pracy biurowej, lecz nie tylko. Umożliwia tworzenie prostych i bardziej skomplikowanych prezentacji multimedialnych, prezentujących ofertę firmy bądź rozwijających konkretne zagadnienie. Aby tworzyć spójne, dobrze sformatowane prezentacje, potrzebna jest podstawowa wiedza z zakresu Power Point, którą można zdobyć na szkoleniu.

Dlaczego warto odbyć kurs Power Point

Kurs Power Point to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień pracują z tym programem, jednak prezentacje tworzone przez nich nie są idealne. Wynika to z nieznajomości funkcji i schematów, zgodnie z którymi działa program. Prezentacje multimedialne niemal całkowicie zastępują dziś te tradycyjne, które wykonywane były przy użyciu kartki papieru czy drukowanych grafik. W tego typu prezentacjach możemy:

  • umieszczać dowolne obrazy,
  • umieszczać filmy,
  • podkreślać i wyszczególniać najważniejsze informacje.

Obecnie prezentacje multimedialne przygotowuje się na spotkania z pracownikami, konferencje czy spotkania biznesowe z kontrahentami. Dlatego też znajomość programu Power Point jest dziś tak istotna dla każdego pracownika biurowego.

Kto powinien odbyć kurs Power Point

Do kogo w szczególności skierowany jest kurs Power Point? Otóż powinny odbyć go osoby, które:

  • nie miały wcześniej styczności z programem,
  • chcą być bardziej konkurencyjne na rynku pracy,
  • chcą zdobyć pracę biurową,
  • pracują na co dzień z programem, lecz nie posiadają większej wiedzy o jego funkcjonalności.

Kurs Power Point dedykowany jest osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy oraz tym, którzy posiadają już pewne doświadczenie zawodowe, lecz chcą stale podnosić swoje kompetencje. Pamiętajmy, że znajomość pełnego pakietu MS Office daje dziś znaczną przewagę na rynku pracy, może być też niemałym atutem w rozmowie z pracodawcą o podwyżce wynagrodzenia.

Który kurs Power Point będzie najlepszym wyborem

Wybór konkretnego kursu Power Point jest niezwykle istotny, gdyż to od jego jakości zależy, jakie umiejętności uda nam się pozyskać. Ważne, aby był on ukierunkowany nie tylko na zdobywanie wiedzy teoretycznej, lecz przede wszystkim praktycznej. To właśnie praktyczne umiejętności są dziś najbardziej pożądane przez pracodawców. Warto sprawdzić ofertę, jaką ma dla osób, chcących nauczyć się Power Point, centrum perspektyw Elpax w Bytomiu. Profesjonalna, doświadczona kadra wprowadzi nas w świat prezentacji multimedialnych oraz nauczy, w jaki sposób funkcjonuje program Power Point.

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.