Co zrobić z kredytem we frankach szwajcarskich

by

Bardzo dużo osób zastanawia się nad tym, co mają zrobić z kredytem, który dzisiaj przysparza im wielu problemów? Banki chętnie udzielały kredytów we frankach szwajcarskich, ale dzisiaj nakładają na nas nowe aneksy do umowy, zmuszają do płacenia wysokich rat i ubezpieczenia. To wszystko można będzie zmienić. W większości przypadków się to udaje, dlatego jeśli mamy kredyty frankowe Wrocław to nie można tego od tak zostawiać.

Przesyłamy umowę do kancelarii

Zaczynamy wszystko od darmowego sprawdzenia naszej umowy. Musimy znaleźć umowę i zrobić jej skany. Jeśli do umowy mieliśmy aneksy to nie można o tym zapomnieć, aby i je przesłać w komplecie. Nie trzeba wysyłać umowy pocztą czy kurierem, bo wystarczy to zrobić mailem, dlatego warto się tym tematem zainteresować. Kancelaria w ciągu doby odpowie nam, co dalej będzie z naszą sprawą dla nich najważniejsze jest zwycięstwo i zrobią wszystko, aby udało im się ten cel osiągnąć. 

Co będzie się działo dalej z naszą sprawą

Kancelaria zainicjuje proces sądowy. Znają się na tym, dlatego bardzo chętnie nam pomogą. Trudno określić dokładnie czas, bo teraz musimy czekać na to aż zostanie wyznaczona rozprawa w sądzie. Sprawę składa się do sądu nie swojego, ale tego, do którego przynależy bank, w którym zaciągaliśmy kredyt we frankach szwajcarskich. Jeśli nie wiemy jak ma to wyglądać to po prostu dajmy szasnę wykazać się prawnikom z bardzo obszerną wiedzą i bardzo dużym doświadczeniem. Oni na wszystkim się znają. Nawet, jeśli przyjdzie na proces poczekać to nie można odpuszczać. 

You may also like

Leave a Comment

Your email address will not be published.